fbpx Skip to content

Allround Styling at Rinsma

Allround Styling at Rinsma

Bij Style School ByDanie staat ons motto learning by doing centraal en daarom gingen we met de Allround Styling girls naar Rinsma in Gorredijk. Rinsma is een waar shopping walhalla, waar ze beschikken over de grootste heren- en damescollecties. Daarnaast is ook het interieur van de winkel een lust voor het oog en mochten onze leerlingen zich uitleven tussen de kledingstukken. Ook aan een warm welkom ontbreekt het bij Rinsma niet.

De stylistes in spe gingen aan de slag met de styling van hun vader of vriend. Zo shopten ze verschillende sets die passen bij de persoonlijkheid van de mannen. Voor degenen die geen model hadden meegenomen, had ByDanie styliste Noëlle een speciale opdracht. Precies zoals het er in het echte leven aan toe gaat in de stylingbranche kregen ze een stylingopdracht en tussendoor een spoedje. Daarnaast was Noëlle, die o.a. de styling van Katja Schuurman en Marco Borsato verzorgt, aanwezig om de meiden te helpen met het samenstellen van hun sets. Hoe dat eraan toe ging? >

Other stories

Other stories

Masterclass Ronald van der Kemp: Learn from your heroes

Masterclass Ronald van der Kemp: Learn from your heroes

Voor Ronald van der Kemp, de bekende Nederlandse fashionontwerper, draait alles om upcycling en sustainability. Met zijn label ‘RVDK’ reisde…
Become a professional personal stylist

Become a professional personal stylist

Doe je niets liever dan mensen helpen bij het ontwikkelen van hun persoonlijke stijl? Vind je het leuk om iemand…
AFW Studio: Elzinga Studio

AFW Studio: Elzinga Studio

Het is zover, AFW studio gaat bijna beginnen! Ook deze editie werkt Amsterdam Fashion Week weer uitsluitend met studenten van…
StyleSchoolByDanie_Masterclass_LizzyPerridon_1

Before you go

Elke maand het laatste nieuws over de Style School ontvangen? Laat hier je gegevens achter, dan houden wij je op de hoogte van nieuw lesaanbod, online cursussen, exposities en andere activiteiten van de Style School ByDanie.